Profesionálny fotograf - logo

„Verím, že skvelý biznis portrét dokáže človeku otvárať dvere, získať dôveru a zdvihnúť sebavedomie.“

Profesionálny Fotograf Bratislava – Biznis Portréty

Fotografujem biznis portréty pre firmy (fotografovanie manažmentu a zamestnancov) aj pre individuálnych klientov.

Biznis portrety - fotograf Bratislava

Potrebujete fotografie na Vašu webovú stránku, do životopisu, PR článku, výročnej správy, propagačných materiálov alebo na Linkedin? Rád Vám poradím aké sú možnosti a čo by sa pre Vás a Váš účel najviac hodilo.

Ako sa pripraviť na biznis fotografovanie, aké sú možnosti pri fotografovaní biznis portrétov a prečo je dôležité mať profesionálny kvalitný biznis portrét? Odporúčam prečítanie mojich článkov: Potrebujem “business” portrét – tipy a rady a Ako sa pripraviť na fotografovanie biznis portrétov.

Nižšie si môžete pozrieť ukážky mojej práce alebo si môžete pozrieť moju GALÉRIU.

Biznis portréty z interiéru

Biznis portréty z exteriéru

Biznis portréty skupinové

V rámci zákazky na Biznis fotografie môže ísť od nafotenia štandardných portrétov len s niekoľkými rôznymi kompozíciami až po „produkcie“, ktoré môžu zahŕňať prípravné stretnutie kde sa prediskutuje zámer a podoba výsledných fotografii, hľadanie alebo obhliadka vhodného miesta na fotenie a samotné fotenie s využitím služieb profesionálneho vizážistu pripadne hairstylistu.

Máte špecifické požiadavky a potrebujete viac informácií alebo máte záujem o cenovú ponuku prípadne sa chcete priamo objednať na fotografovanie? Napíšte mi email (martin.novak@businessfotograf.sk), zavolajte mi (+421 905 843 022) alebo použite Kontaktný Formulár.