Ilustračné biznis fotografie - logo

Profesionálny Fotograf Bratislava – Referencie

Biznis portret zeny

Diana Janoštáková

„Veľmi obdivujem Martina za jeho profesionálny prístup. Keďže žijem v zahraničí oceňujem, že Martin bol veľmi flexibilný. Dopredu sme sa dohodli na dôležitých detailoch… čo znamená, že nikto z nás nemárnil drahocenný čas. Bolo to rýchle, profesionálne a atmosféra bola veľmi príjemná. Najdôležitejšia vec ale je, že perfektne dosiahol želaný výsledok.“

Biznis portret

Diana Rusnáková

„Martin mi spravil 8 výborných business fotiek. Pracuje rýchlo a spoľahlivo. Záleží mu na zachytení toho správneho pohľadu, aby z fotky vyžarovala osobnosť človeka, aby úsmev nebol umelý. Odporúčam.“

Biznis portret muza

Trevor Neal

“Martin je veľmi schopný a kreatívny fotograf s citom pre pôsobivé biznis portréty. Oceňujem jeho ochotu plne sa venovať pochopeniu mojich potrieb a taktiež jeho skúsené oko pre detail. Urobil pre mňa fotografie najvyššej kvality a nemám žiadny problém odporúčať jeho služby.”

Portret zeny v style business

Orsolya Véghová

“Poznám Martina z jeho “predchádzajúceho” života vo svete auditu. Vždy som obdivovala, že je tak dôsledný a spoľahlivý. Taktiež obdivujem, že bol schopný zmeniť svoje hobby na svoju profesiu. Niekoľkokrát fotil našu rodinu a tiež biznis portréty mňa a môjho manžela. Pozná ma veľmi dobre a tak sa mu podarilo zachytiť ma takú aká v skutočnosti som. Taktiež sa mu podarilo nafotiť jednu fotku môjho syna Adama, na ktorej mu čertík priam pozerá z očí :-).”

Portret muza v style business

Slavomír Steigauf

“Martin je profesionálny fotograf s vysokou kvalitou poskytovaných služieb. Okamžite pochopí čo klient chce. Je veľmi flexibilný, presný a vždy dobre naladený. Je veľmi príjemné s ním pracovať. Či už ide o biznis portrét alebo o špecifické fotografie, ktoré klient požaduje, Martin ich vie poskytnúť.”

Business portret managera

Rastislav Bolješik

“Vysoko profesionálny a zároveň osobný prístup s perfektným porozumením potrieb klienta. Hodnotná služba za rozumnú cenu!”

Biznis portret zeny

Ivana Kopáčiková

„Martin je skvelý fotograf a príjemný človek. S fotografiami som nadmieru spokojná, páčili sa aj všetkým kolegom a priateľom. Môžem len odporučiť.“

Business portret

Štefan Ondek

“Martin je profesionál, naviac reaguje rýchlo i pružne a dodáva kvalitné výsledky za veľmi rozumné ceny. Zvlášť oceňujeme, že si celú potrebnú výbavu na fotenie doniesol k nám do firmy a tým pádom sme zvládli nafotiť za cca hodinu 3 členov nášho tímu. Aj postprodukciu zvládol rýchlo a k našej plnej spokojnosti. Summa summarum môžem Martina vrele odporučiť ako fotografa biznis potrétov a reálnych ľudí všeobecne :)”

Portret v biznis style

Alexander Rigo

“Martin ma skvelé “fotografické oko” a cit pre kompozíciu. Vedel zo mňa dostať ten správny výraz a výsledkom sú skvelé fotografie. Aj keď sa nerád fotografujem a neviem čo mám pred fotoaparátom robiť, usmernil ma a dosiahol, aby som sa cítil uvoľnene. Vrelo odporúčam!”

Business portret

Michael Bald

“Za posledné tri, štyri roky som si nechal u p. Nováka urobiť všetko: biznis portréty aj svadobné fotografie. Má dobré oko a dáva jasné, zrozumiteľné pokyny čo je neskôr vidieť aj na fotkách. Taktiež pri spoločnom výbere nafotených fotografií mi bolo odborne poradené. Ale najdôležitejšie je jeho príjemné vystupovanie a človek sa pri ňom môže uvoľniť. Ja som hviezda, nie on. Čo smeruje k tomu, že skutočne vytiahol to najlepšie z mojej osoby.”

Biznis portret menezerky

Mária Rippová

“Odporúčame Martina, autora našich biznis portrétov, ako spoľahlivého profesionála s ľudskou tvárou!”

Portret v biznis style

Ján Januška

„Fotografie od Martina mali veľký ohlas. U pánskych portrétov som takú odozvu vôbec nečakal. Oceňujem, že Martin pracoval rýchlo a spoľahlivo. S odvedenou prácou aj prístupom som veľmi spokojný.“

Portret v style biznis

Lucia Kocandová

“Musím povedať, že Martin je vždy veľmi dobre pripravený na fotenie :), všetko premyslené a jednoducho vie čo chce a vie veľmi dobre preniesť svoju predstavu na fotografiu. Ďakujem :)”